סגנונות ריקוד

סלסה

ריקוד הסלסה מקורו בקובה ושמו האותנטי הוא קסינו.
הריקוד הלטיני המפורסם ביותר שאלפי רקדנים מרחבי העולם נהנים לרקוד אותו במסיבות, אירועי חברה ופסטיבלים המתקיימים בכל העולם.
ריקוד הסלסה הפופולרי הוא ריקוד זוגי מאוד חי, שמח ואנרגטי. שופע בתנועות גוף מיוחדות, וריאציות ומשחקים בין בני הזוג. קצב הסלסה ממכר ומכניס אושר ושמחה לחיים.
הריקוד הלטיני האידיאלי לצאת לבלות, ליהנות, להכיר חברים ולרקוד.

רגאטון

ההיפ הופ הלטיני שכובש את העולם. בשנים האחרונות המוזיקה הלטינית נכנסה מאוד חזק אפילו בארצנו. ריקוד הרגאטון שהתחיל בפוארטו ריקו והמשיך להתפתח שאר המדינות הלטיניות, הגיע לכל העולם. הריקוד כולל המון תנועות גוף מיוחדות וסקסיות. ריקוד מאוד אנרגטי כייפי ומשחרר את הגוף ואת הראש…

רומבה קובנית

ריקוד שהתחיל בגטאות בקובה לפני תחילת המהפכה. ריקוד המשקף את החיים בגטו ואת הקשר בין הגבר לאישה.
ריקוד בסגנון אפריקאי, מלא בתנועות גוף מיוחדות ונהוג לשלב אותו בריקוד הסלסה.

אפרו קובני

לפני המון המון שנים הגיעה מאפריקה הרחוקה, יחד עם העבדים לקובה.. הדתות האפריקאיות ה"יורובה" וה"אבקואה" , דתות של אלים, טבע ומיתולוגיה.

עם השנים הריקודים האפריקאים שהשתנו והפכו לריקודים אפרו-קובנים, הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהתרבות הקובנית וחלק מהפולקלור הקובני.
הריקוד האפרו קובני מורכב מתנועות גוף מאוד חזקות, מיוחדות ומרשימות והוא דורש המון אנרגיה וכוח.

כיום, נהוג לשלב את ריקודי האפרו-קובני בסלסה בכל העולם .
משפר את רמת הריקוד, תנועות הגוף וטכניקה ומכניס פיקנטיות ועניין לריקוד.
בואו ללמוד ולהכיר חלקים בגוף שעוד לא הכרתם..

סון

ריקוד הסון הקובני התפתח מהריקוד הלאומי של קובה- דנסון.
הסון התחיל להתפתח במזרח קובה בתחילת שנות החמישים.
להקות הסון המפורסמות מקובה כמו Buena vista social club, Septeto Santiagero מנגנות מוזיקה שעשתה היסטוריה בתרבות הקובנית ובעולם המוזיקה בכלל.
ריקוד הסלסה הקובנית נוצר למעשה משילוב של ריקודים קובנים מסורתיים בינהם הסון

הסון הוא ריקוד מלא באלגנטיות וסגנון. יותר עדין, יותר להקשיב למוזיקה להתחבר לצלילים, להוריד הילוך ולרקוד… פחות צעדים, יותר תנועות, יותר הקשבה לבני הזוג…

הסון משפר את ריקוד הסלסה הקובנית המודרנית בהמון! גורם לתנועות להיות יותר עדינות, זורמות וחלקות… נלמד להקשיב למוזיקה ולהבין את הקצב, נלמד את הסטייל היחודי של הסון ונלמד בצורה ברורה וממוקדת את תנועותיו האלגנטיות של הסון וכך נשפר את העמידה שלנו, את הריקוד, ואת צורת תנועות הגוף.